website maker


KAMERAMAN A FOTOGRAF NA SVADBU, OSLAVU, EVENT...

Profesionálny kameraman a fotograf s bohatými skúsenosťami vytvoria pre Vás exkluzívne SVADOBNÉ VIDEO a FOTOGRAFIE.
...A NAJKRAJŠIE SPOMIENKY PO ROKOCH OPÄŤ OŽIJÚ.

KAMERAMAN A FOTOGRAF NA STUŽKOVÚ SLÁVNOSŤ.

 Vytvoríme pre Vás exkluzívne STUŽKOVÉ VIDEO A FOTOGRAFIE
z Vášho výnimočného dňa. 
...A NAVŽDY SA ZACHOVÁ V PAMÄTI STUŽKOVÁ.

SVIATOSTI

Pamiatka na krst, prvé sväté prijímanie, slávnosť birmovania, konfirmáciu a podobne.

KVALITNÝ PREPIS VIDEOKAZIET

Zachránime Vaše vzácne spomienky z videokaziet a obnovíme ich na digitálne úložiská, ako napríklad DVD, USB, alebo Váš externý pevný disk. Môžete si spomenúť na staré časy a uistiť sa, že Vaše spomienky sú bezpečne uložené pre budúcu generáciu. Digitalizujeme formáty VHS, VHS-C, S-VHS, S-VHS-C, Video8, Hi8, Digital8, MiniDV na DVD, alebo USB.

ARCHÍV VIDEOFILMOV

Všetky videofilmy z našej produkcie od roku 1991 aj pôvodne dodávané na VHS sa dajú objednať ako DVD-video, alebo USB-video. Nové produkcie aj vo FullHD na blu-ray diskoch, alebo USB.

RECENZIE

Ďakujeme všetkým, ktorí si našli čas a ohodnotili našu prácu. Vždy nás potešia ohlasy spokojných zákazníkov. Snažíme sa a robíme všetko pre to, aby ste boli spokojní s našimi službami.
Sme šťastní, že sa Vám videá a fotografie z nášho kreatívneho videoštúdia páčia.

ĎAKUJEME :)

Recenzia-01

Sme maximálne spokojní :) Náš najkrajší deň zachytili úplne podrobne a presne tie momentky, ktoré sú podstatné. Výborna spolupráca, skvelé spracovanie. Vrelo odporúčam aj náročným klientom, ako sme my. Ešte raz ďakujeme.

Recenzia-02

Krasny klip, aj uzasne cele dielo ktore uz mame doma :) super zachytene jednotlive momenty, citlivo spracovane, mame na co spominat. Dakujeme :)

Recenzia-03

Veľká spokojnosť, všetko bolo perfektné - od milého prístupu, cez rýchlosť dodania až po samotnú kvalitu výsledného videa. :)

Recenzia-04

Skvelá spolupráca, profesionálne služby, odborné rady, milý a priateľský  prístup, neuveriteľná rýchlosť vyhotovenia klipu a DVD.Spoliehali sme sa na niekoho s dlhoročnou praxou a oplatilo sa. Maximálna spokojnosť. Ďakujeme veľmi pekne. ODPORÚČAME :)

Recenzia-05

Ďakujeme za milý, priateľský a profesionálny prístup. Sme veľmi spokojní a ďakujeme veľmi pekne za krásny klip a video. Prajeme ešte veľa spokojných novomanželov 🙂

Recenzia-06

Dakujeme, Dankeschön für alles! Profesionalny a priatelsky pristup, mily, spolahlivy, rychle zhotovenia DVD, perfektna kvalita, krasne zabery.

Recenzia-07

Ďakujeme za úžasne video našej svadby. Vďaka Vám si môžeme každý rok pripomínať nás svadobný deň. 

Recenzia-08

Ďakujem za spoluprácu ,skvelá práca ,veľká spokojnosť

Recenzia-09

Supeeer..parádna spolupráca..vysoká kvalita..krásne zábery..odporúčame ☺☺☺ 

Recenzia-10

Veľká spokojnosť, maximálne profesionálny prístup, perfektné video aj fotky, jedným slovom TOP, milión hviezdičiek by som dala, keby sa dalo. Ďakujeme za perfektne spracované video aj fotky z nášho najkrajšieho dňa. 👏👏👏 

Recenzia-11

Dakujeme sme nadmieru spokojny video a klip su super. Prajeme vsetko dobre :)

Krásne video zo svadby aj klip! Boli sme nadmieru spokojní aj s hudbou, ktorú tam p. Pojzl dokonale načasoval :-) 

Recenzia-13

Krasne video aj zaverecny klip:)dakujeme pekne ,odporucame kazdemu :)

Recenzia-14

Profesionálny prístup, flexibilita a rýchle spracovanie. Ďakujeme za nádherné zdokumentovanie našej stužkovej :). Určite odporúčam.

Recenzia-15

Výborná spolupráca, skvelá práca a úžasný výsledok. Pán kameraman a fotogrof boli veľmi ochotný, poradili aj pomohli. Dostali sme parádne fotky a video z našej stužkovej. Ďakujeme

Recenzia-16

Najlepšia spolupráca aká existuje ak potrebujete fotografie alebo videá z eventov akými sú stužkové, svadby, krstiny alebo plesy. Od videoprodukcie Pojzl sme si objednali video a fotografie zo stužkovej slávnosti pričom stužková bola v Bratislave. Video je vynikajúco spracované a zostrihané. Je to už druhé video zo stužkovej v našej rodine a obe sú vynikajúce a dokonalé. Fotografie fotí syn pána Pojzla a je talentovaný, keďže fotky boli najvyššej kvality aké sa dajú spraviť. Oplatí sa objednať USB namiesto DVD keďže je to vo Full HD a tá kvalita je naozaj viditeľná. Ďakujeme za vašu prácu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Szabó 

Recenzia-17

Amaizing job. Love it. Video and pictures they are just perfect.. Thanks again

Recenzia-18

Svadobny film,videoklip aj fotografie
-proste nadhera,je to pekne a velmi vkusne.
Spolupraca s pánom Pojzlom je perfektná.Je tvorivý a kreativny.
Ma velmi ĺudský prístup a velmi prijemnú povahu a vystupovanie.
Ďakujeme mu , ze si touto formou budeme vzdy pripominat krasne chvile na svadbe nasej dcery.
Vsetkym ho vrelo odporúcam.Aj jeho fotografa.
Mam s nim velmi dobre skusenosti aj zo stuzkovych slavností,vyzna sa v tom ,klobuk dole.